Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Знайди себе”

Днями в приміщенні Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання клубу для безробітної молоді “Знайди себе”.

Зустріч розпочалася зі знайомства та відповідей на питання “Чому ми шукаємо роботу?”, аналіз яких допоміг учасникам усвідомити мотиви, що спонукають шукати роботу та зʼясувати чинники, що впливають на вибір роботи.

В ході зустрічі було розібрано перешкоди на шляху до працевлаштування та варіанти їх усунення; переваги молодої людини на ринку праці; стратегію пошуку роботи.

Також працювали над пошуком рис характеру, які необхідні цілеспрямованій людині та закріпили отримані знання рекомендаціями щодо укріплення власної самооцінки та актуалізації власних ресурсів.

Крім того запрошеним були презентовані онлайн-послуги служби зайнятості – електронна черга, електронний кабінет, скайп-конференції з претендентами на роботу,  онлайн-тестування на визначення власних здібностей та нахилів тощо.

Не залишилися без уваги такі поняття, як резюме та відео-резюме і звісно проект для молоді “PROFI-СТАРТ”.

“Ви маєте виявляти особливу ініціативу і підприємливість, щоб Ваші пошуки на ринку праці були успішними. Ваш оптимізм, амбіції, особливий спосіб самопрезентації допоможуть Вам здобути омріяну роботу і відкриють шлях до кар’єри. Дійте! Будьте активними та терплячими! Роботу знаходить той, хто її шукає!”-такі слова-настанова були завершенням засідання.

Поділитися:

Дата: 24.09.2018 | 15:32


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога