Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До Дня усиновлення

Відповідно до Указу Президента України № 1088/2008р. від 27.11.2008р.   в України 30 вересня відзначається День усиновлення. Зроблено це з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх прав та законних інтересів, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки та розвитку національного усиновлення.

Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів. Це день вшанування усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, всіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях. Це свято доброти і милосердя.

В нашому районі 165  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 159 з них  набули батьків двічі— народжуючись та за рішеннями про влаштування в ту чи іншу сім’ю. В районі 98 сімей опікунів, 4 прийомні сім’ї, та один дитячий будинок сімейного типу. Це сім’ї, які  не злякалися труднощів, відмовилися від власного комфорту та спокою, прийняли в свої домівки  та у свої  серця  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вітаємо всіх, хто прийняв дитину у родину, витер сльозу і дав надію на щасливе життя. Щастя вам, здоров’я, мирного неба, терпіння і мужності. Низький уклін Вам за ваш життєвий подвиг!

Заступник голови
Снігурівської РДА
А. ГИЩАК
Поділитися:

Дата: 30.09.2018 | 7:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога