Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Карантинні обмеження в Кобзарцівській сільській раді скасовано

Таке рішення було прийняте на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській райдержадміністрації, яка була проведена під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Верловицького.

Як повідомлялося раніше, 2 серпня 2018 року протоколом №2 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації були введені карантинні обмеження по сказу котів у с. Кобзарці Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району.

Був розглянутий План комплексних заходів щодо ліквідації сказу в с. Кобзарці Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району, затвердженого протоколом ДНПК при райдержадміністрації від 02.08.2018р. №2 та визначено, що всі зазначені заходи виконані в повному обсязі, а саме:

  • Промисловий та ліцензійний відстріл диких тварин, їх відлов і вивіз на промислових угіддях та у загрозливій зоні не проводився.
  • Виставки, виводки собак, вивезення за межі с. Кобзарці собак, котів, диких тварин не відбувалось.
  • За результатами таксації диких тварин по ФГ «ФАЗАН» налічено дві лисиці на 3261 га, що складає 0,6 голів на 1000 га.
  • Проведено висвітлення у газеті «Вісті Снігурівщини», на веб-сайтах райдержадміністрації та міської ради статей щодо небезпеки захворювання на сказ та його профілактики.
  • Єгерем МГ «ФАЗАН» надано план угідь з розташуванням нор лисиць (додається).
  • Єгерем МГ «ФАЗАН» надані дві голови від бродячих собак для дослідження на сказ.
  • Забезпечено взаємодію щодо інформування фахівців Снігурівської РДЛВМ та Снігурівським районним лабораторним відділенням Вітовського МВЛД ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України»щодо захворювання тварин на сказ та людей, які звернулися за лікувально-профілактичною допомогою з приводу укусів тваринами.
  • Проведено щеплення наявних у с. Кобзарці м’ясоїдних тварин проти сказу, а саме: при наявності на 01.01.2018р. 140 голів собак, щеплено 112 голів; при наявних 50 голів котів – 68 голів.
  • За період дії карантинних обмежень, тварин з неадекватною поведінкою та трупів м’ясоїдних на території с. Кобзарці не виявлено.

В зв’язку з виконанням заходів передбачених «Інструкцією про заходи по боротьбі зі сказом тварин” затвердженою наказом Головним управлінням ветеринарної медицини з Держветінспекцією Мінсільгосппроду України від 15.03.1994.р. № 5 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.03.1994 р. за № 54/263, НПК прийняла рішення скасувати карантинні обмеження по сказу котів у с. Кобзарці Кобзарцівської сільської ради Миколаївської області, введені рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації 02.08.2018р.(протокол №2).

Поділитися:

Дата: 21.09.2018 | 21:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога