Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині відзначили День партизанської слави

Щороку, 22 вересня в нашій державі відзначається День партизанської слави України. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху. Це свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Сьогодні, 21 вересня 2018 року, в місті Снігурівка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України. В заходах брали участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, керуюча справами районної ради Наталія Худина, представники ветеранських організацій району та міста, представники міської ради, учні та мешканці міста. Снігурівчани поклали квіти до меморіалу, вклонилися і віддали шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від нацистів та схилили голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Під час Другої Світової війни на території нашої країни налічувалося більше 1 мільйона людей, які були учасниками партизанського руху. Всі вони входили до партизанських загонів і наносили дуже болючі удари військам ворога.

Навесні 1942 року в Снігурівці почала діяти підпільно-патріотична група імені 25-річчя Жовтня під керівництвом Авраменка О.П. З липня того ж року була створена підпільна організація «Чорноморець», яку очолив Зайцев. З Березнегувато-Снігурівським підпіллям підтримувала зв’язок розвідка 3-го Українського фронту. 2 лютого 1944 року була висаджена група парашутистів з 6-ти чоловік для об’єднаних дій з партизанами. Дяльність Снігурівських підпільних патріотичних груп і організацій відіграла велику роль в успішному проведенні Березнегувато-Снігурівської операції по звільненню рідного краю від фашистів. За активну участь в партизанському русі в роки окупації 26 земляків-снігурівчан нагороджено бойовими медалями.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Великої Вітчизняної війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Перемоги над фашистами та їх союзниками.

Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських окупантів, справжнім другим фронтом на допомогу армії. Героїчний подвиг українських партизанів у Другій світовій війні назавжди залишиться в народній пам’яті.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!

Поділитися:

Дата: 21.09.2018 | 21:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України