Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівському районі проходить контрольна перевірка районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту

З 18 по 20 вересня в Снігурівському районі проводитиметься контрольна перевірка районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту щодо виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Сьогодні, 18 вересня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко за участі заступника начальника головного управління ДСНС з реагування на надзвичайні ситуації Михайла Гриба провела нараду з даного приводу. В ході наради були представлені фахівці ДСНС з відповідних напрямів а також було обговорено основні моменти перевірки.

Під час перевірки профільні фахівці ДСНС разом з представниками ОДА оцінюватимуть готовність районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування (Снігурівської міської ради та Широківської сільської ради) до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, основну увагу приділятимуть плануванню діяльності районної ланки територіальної підсистеми, стану інженерного захисту територій, стану організації радіаційного та хімічного захисту населення, організації  робіт з попередження та реагування на надзвичайні ситуації, організації питань ліквідації наслідків НС та інших заходів.

«Наше завдання – не тільки перевірити готовність ланки цивільного захисту до запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а й в разі необхідності надати методичну та практичну допомогу.» – пояснив Михайло Гриб.

Як зазначив Михайло Гриб, для міської ради та Широківської сільської ради заплановано відпрацювання практичних ввідних з реагування та ліквідації наслідків тих чи інших надзвичайних ситуацій.

Поділитися:

Дата: 18.09.2018 | 21:22


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога