Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

15 вересня – Міжнародний день демократії

Напередодні Міжнародного дня демократії, 13 вересня, Снігурівська районна бібліотека ім..В.Бойченка для учнів 10-11 кл. Снігурівської ЗОШ №1 провела годину спілкування «Що таке демократія. Демократичні принципи та цінності». Головною метою заходу було: розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень демократії в Україні та Європі.

Перед початком заходу, бібліотекар Кориновська О.Г., провела мультимедійну презентацію “Точка зору. Чи є демократія в Україні?”. До уваги користувачів бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Демократія в сучасному світі».

Запрошений на годину спілкування, колишній вчитель історії Снігурівської ЗОШ №1 Рудчак Анатолій Степанович , розповів про досвід європейських країн у побудові місцевого самоврядування.

Обговорення під час диспуту наболілих проблем в демократичному процесі викликало неабиякий інтерес серед старшокласників. Вони ділилися своїми думками, обговорювали багато цікавих питань, що стосуються демократії: якими є принципи та мета демократії, для чого голосувати, чи є жінки більш демократичними, ніж чоловіки, чи демократія є благом для всіх людей.

Молодь готова приймати активну участь в житті нашої країни, розвивати культуру, допомагати у процесах державотворення, в боротьбі з корупцією, невпинно творити світле майбутнє нашої країни.


Дата: 13.09.2018 | 17:11


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України