Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На заклик Олексія Савченка миколаївські народні депутати звернулися до Кабміну з вимогою повернути 99 млн гривень на ремонт доріг

Народні депутати України, які представляють Миколаївську область відреагували на заклик голови облдержадміністрації Олексія Савченка щодо повернення Миколаївщині фінансування на ремонт доріг та звернулись до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою переглянути рішення щодо перерозподілу коштів.

Відповідну заяву народні депутати Вадим Підберезняк, Борис Козир, Олександр Жолобецький, Тарас Кремінь та Ігор Бриченко зробили в ході брифінгу в Верховній Раді України.

Так, нардепи вимагають переглянути рішення щодо перерозподілу коштів в рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» та повернути до області 99 млн гривень.

Наголосимо, що наразі на Миколаївщині недофінансування на ремонт доріг складає 266 млн 453 тис гривень. На перерозподілені Кабміном кошти, Службою автомобільних доріг Миколаївської області вже проведені всі необхідні  тендерні процедури, підписані договори та в наявності необхідна проектна документація. Крім того, деякі підрядники вже розпочали виконання робіт.

Поділитися:

Дата: 06.09.2018 | 17:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога