Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Норвезькі інвестиції на кордоні з Кримом – внесок Норвегії в деокупацію Криму, – Президент під час підписання великого інвестиційного договору щодо будівництва вітро-електростанцій в Херсонській області

Президент України разом із Міністром закордонних справ Норвегії взяли участь в церемонії міжнародного підписання договорів щодо реалізації міжнародних інвестиційних проектів на спорудження вітроелектростанцій в Херсонській області за провідної ролі норвезької компанії NBT.

«Ми бачимо глибокий символізм у вашій інвестиції і розглядаємо інвестиції норвезької компанії на кордоні з Кримом як внесок Норвегії в деокупацію Криму», – сказав Глава держави та привітав започаткування великого міжнародного інвестиційного проекту із спорудження комплексу вітрових електростанцій на півдні України.

Президент подякував Прем’єр-міністру Норвегії Ерні Солберг, Уряду та народу Норвегії за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

«Ця подія є свідченням надзвичайно ефективних економічних відносин і перспектив співпраці між нашими країнами», – зазначив Петро Порошенко. Він підкреслив, що проект посилює енергетичну безпеку України. Відповідно до проекту вже до кінця наступного року вздовж північного узбережжя озера Сиваш буде споруджено 67 вітрових електроустановок загальною потужністю 250 МВт, що забезпечить електрикою з відновлювальних джерел енергії більш ніж третину споживання усієї Херсонської області.

Президент також підкреслив, що інвестиція в 450 млн доларів – це нові можливості для українського бізнесу, а реалізація такого потужного проекту потребуватиме залучення в якості субпідрядників українські будівельні підприємства, інженерні фірми, компанії з виробництва будівельних матеріалів. «А це також нові робочі місця для наших громадян та нові надходження податків», – додав він.

«Ці 120 метрові велетні будуть розташовані в лічених метрах від озера Сиваш, від окупованої Російською Федерацією території українського Криму. Інвестиція норвезької компанії в декількох кілометрах від адміністративного кордону з окупованою територією є твердим переконанням, що ця територія буде звільнена, і що Крим є українським», – наголосив Президент та підкреслив, що Україна та Норвегія займають «абсолютно спільну надійну позицію  щодо необхідності підтримки міжнародного плану з деокупації Криму».

«Дуже легко підтримувати реформи, дуже легко говорити, що Україна є успішною країною в плані реформ, але просто говорити. Дуже важливо, що підтримка реформ відбувається у вигляді інвестицій в сотні мільйонів євро, які сьогодні здійснює Норвегія», – сказав Президент по завершенню церемонії підписання договору.

У свою чергу, Міністр закордонних справ Норвегії запевнила, що її країна й надалі підтримуватиме Україну. «Ми спільно працюємо і підтримуємо великий спектр реформ, який ви проводите», – підкреслила Іне Еріксен Сьорейде та відзначила зростання зацікавленості норвезьких компаній активно інвестувати в Україну.

В церемонії підписання договору щодо реалізації міжнародного інвестиційного проекту з будівництва комплексу вітрових електростанцій у Херсонській області взяли участь Головний виконавчий директор компанії NBT Юар Вікен, Головний виконавчий директор компанії Nordex Хосе Луїс Бланко Дієгес, Заступник генерального директора компанії «Shanghai Electric Power Construction Co., Ltd.», генеральний директор компанії «PowerChina Fujian Engineering Co., Ltd.» Лін Бінгрун та Представник компанії PowerChina в Україні Сю Фей.

Поділитися:

Дата: 06.09.2018 | 14:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога