Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко застерегла сільських голів щодо співпраці з невідомими лікарями без ліцензій

Про це йшлося на міжвідомчій апаратній нараді за участю голови райради Тетяни Мезіної та сільських голів. Як повідомила очільниця району Інна Бойко, надійшла інформація від завідувача однієї з мереж аптек району з приводу того, селами району їздять невідомі приватні лікарі, які надають мешканцям не досить зрозумілі рецепти та призначення на придбання ліків. Останній випадок такого прийому був зовсім нещодавно і викликало стурбованість те, що мешканці отримали від приватного офтальмолога рецепти на придбання одного і того ж препарату. Завідувача мережі аптек району насторожив той факт, адже виписані офтальмологом ліки не можна призначати усім підряд, так як в багатьох випадках без точного діагнозу вони можуть викликати ускладнення. Тим паче, люди навіть не знають, чи має цей приватний офтальмолог лікарську ліцензію.

Звертаючись до сільських голів, Інна Володимирівна наголосила на тому, щоб сільські голови в жодному разі не надавали приміщення для прийому невідомим приватним лікарям, які не мають ліцензію. У випадку виникнення будь-яких сумнівів слід проконсультуватися з профільними лікарями Снігурівської ЦРЛ.

Поділитися:

Дата: 06.09.2018 | 14:26


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога