Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду з сільськими головами

5 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду з сільськими головами, яка пройшла за участі голови райради Тетяни Мезіної. Головним питанням на порядку денному було надання роз’яснень чинного законодавства з земельних питань. Відповідні роз’яснення надали в.о.керівника апарату, начальник відділу правового забезпечення та діловодства апарату РДА Ірина Лисиця та начальник відділу Держгеокадастру в Снігурівському районі Ігор Бульба.

Очільниця району звернула увагу сільських голів на те, що з 1 січня 2019 року до органів місцевого самоврядування переходить право розпоряджатися землею (невитребуваними паями) і з нового року всі договори будуть укладатись безпосередньо з міськсільрадами.

Звертаючись до сільських голів, Інна Володимирівна наполягла на посиленні роботи з землевпорядниками сільських рад та сприяти підвищення їх кваліфікації.

Крім того, були обговорені питання розробки містобудівної документації населених пунктів, підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019рр, та інше.

Поділитися:

Дата: 06.09.2018 | 14:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога