Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Вітаємо з нагородою!

29 серпня 2018 року в обласному Палаці культури відбулась розширена колегія департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2017/2018 навчальний рік та завдання на 2018/2019 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи» за участю керівництва облдержадміністрації та обласної ради.

Дуже приємно, що наш район не залишений без уваги – за сумлінну працю, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагрудний знак МОН України «Василь Сухомлинський» отримала Кугляр Тетяна Іванівна, вчитель біології Суворської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кугляр Тетяна Іванівна – високопрофесійний педагог, майстер-новатор, ерудована особистість, яка присвятила освітянській діяльності більше 40 років. Успіх та визнання, творчий запал, значні перемоги є постійними супутниками на її вчительському шляху. Складові успіху педагога – високий рівень майстерності й науковості, творчий неспокій, лідерство у профільно-дослідницькому навчанні, орієнтація на інновації, віра в неповторність кожної дитини. Пріоритетним у роботі вчителя є формування системи знань з біології, необхідної для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, опанування наукового стилю мислення, усвідомлення способів діяльності і ціннісних орієнтацій. З року в рік випускники Тетяни Іванівни гідно підтверджують свої знання з хімії та біології під час проведення ЗНО та вступу до ВНЗ України.

Вітаємо Тетяну Іванівну з нагородою, бажаємо здоров’я та творчих успіхів.

Поділитися:

Дата: 30.08.2018 | 11:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога