Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В районі відбулась серпнева конференція педагогічних працівників

28 серпня 2018 року відбулась розширена колегія відділу освіти райдержадміністрації та засідання районних методичних об’єднань вчителів-предметників. Головною темою зібрань були зміни в освітянському просторі відповідно до Концепції Нової української школи.

У роботі розширеної колегії відділу освіти взяли участь голова Снігурівської районної ради Т.Мезіна та перший заступник голови райдержадміністрації С.Верловицький, які привітали освітян з початком нового 2018-2019 навчального року та побажали успіхів у виконанні важливих завдань у галузі освіти в рамках освітньої реформи.

Доповідач Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти, проаналізувала роботу відділу освіти та навчальних закладів щодо забезпечення розвитку освіти в Снігурівському районі за 2017/2018н.р. та окреслила завдання на 2018/2019н.р. Вона наголосила, що педагогічна громада має разом створювати нову українську школу та новий освітній простір для підростаючого покоління – сучасне освітнє середовище, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології  для навчання учнів, освітян, батьків. Членами колегії визначено стратегічні напрями розвитку системи освіти району у 2018/2019 навчальному році та ухвалено відповідне рішення.

Ю.Клапчук, директор Снігурівського інклюзивно-ресурсного центру, презентувала учасникам колегії особливості роботи закладу. ІРЦ забезпечить надання комплексної оцінки дітей з особливими потребами в межах району.

О.Лавро, вчитель початкових класів Снігурівської ЗОШ №2 зосередила увагу присутніх на змінах підходів до навчання першокласників,передбачених Концепцією Нової української школи, яка розрахована на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятиліть.

Однією з основних подій нового навчального року є розвантаження програм для 1-4 класів, які застосовуватимуться в початковій школі з 1 вересня. Вчителі матимуть вільний вибір форм організації освітнього процесу, способів навчальної взаємодії, методів, прийомів і засобів реалізації змісту освіти. За оновленими програмами, новими підручниками будуть вчитись учні 5 та 10 класів, тому особлива увага на методичних засіданнях приділялась вивченню та обговоренню інформаційно-методичних рекомендацій МОН на 2018-2019 навчальний рік.

Поділитися:

Дата: 29.08.2018 | 9:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога