Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Це інвестиції в Україну – Президент взяв участь у відкритті заводу «Східний» в м.Снігурівка

Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії відкриття заводу «Східний» групи компаній «Agrofusion» з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.

Глава держави зауважив, що агропромисловий комплекс України демонструє значні темпи зростання.

Президент відзначив роботу власника Agrofusion Сергія Сипко, який раніше вже створив компанію Sandora, продав її Pepsi co, залучивши інвестиції в Україну, і після цього, не вивів кошти за кордон, а знову вклав їх в Україну.

«Що робить Сергій? Інвестує в Україну, створює робочі місця та виробництво, яке має величезний експортний потенціал», – зазначив Глава держави. За його словами, створюється унікальна продукція в харчовій і переробній промисловості, значна частина якої піде на експорт. «Це дуже важливо, бо це ціла мережа збуту», – додав він.

«Так само як і наші ЗСУ на Параді, як 164 підприємства, які були відкриті за останні 3 роки – це також привід пишатися Україною. Культурою виробництва, обладнанням, сучасними технологіями , а найголовніше … Найкраща наша цінність – люди», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що кроки для покращення інвестиційного клімату в державі продовжаться – захист бізнесу від втручання, допомога із виходом на зовнішні ринки. «Знаю, що ви робите проект за участі ЄБРР. Бачу тут інші дружні банки, які також молодці і підтримують виробництво. Впевнений в тому, що коли є мотивація, коли є рішучі кроки, то все буде добре», – наголосив Президент.

Глава держави впевнений, що Україна буде просуватися вперед лише за наявності економічних успіхів. «Коли економіка розвивається все буде добре – буде підвищення рівня соціальних стандартів, соціального захисту людей, буде захист людей похилого віку, будуть творчі можливості для молоді. Буде можливість реалізувати себе», – наголосив Президент.

Президент ознайомився з виробничими потужностями заводу: дільницею прийому томатів, дільницею вакуумно-випарних установок, виробничим цехом, дільницею пакування продукції.

Глава держави встановив символічну цеглину в фундаментний блок нового виробництва.

Група компаній «Agrofusion» займається виробництвом широкого асортименту томатної пасти торгової марки «Інагро», в тому числі й органічної томатної пасти; вирощуванням томатів; вирощуванням зернових та технічних культур. Заводи групи компаній оснащені енергозберігаючим технологічним обладнанням.

Поділитися:

Дата: 27.08.2018 | 17:08


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога