Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Дорога має бути якісною і працювати для людей, а не для Президента – Глава держави проінспектував хід ремонту автодороги Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка»

У рамках робочої поїздки на Миколаївщину Президент Петро Порошенко ознайомився з результатами ремонту автомобільної дороги державного значення Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка». Під час спілкування з місцевими мешканцями Глава держави підкреслив, що нині ставить до підрядників вимоги щодо якості побудованих ними доріг та наголосив на важливості відповідальності за неякісне виконання замовлення.

«Ключова позиція – в мене до них два питання, дві вимоги. Перша позиція – це якість. Я дав доручення все тут точно перевіряти. Ця дорога має стояти не тільки як є Президент, ця дорога має працювати для людей десятки років. Ми маємо сформувати механізм гарантій, коли підрядник гарантує якість – що вона (дорога – ред.) і взимку, і влітку, і під час спеки, і на морозі буде працювати. Нам ніяка показуха тут не потрібна. Не для цього ми починали робити», – наголосив Петро Порошенко на принциповості цієї позиції.

Також Президент акцентував на прозорості проведення тендерів і формуванні вартості робіт. «Друга позиція – це «відкати». Бо завжди у нас раніше робилося як? Контракт на 400 мільйонів, 40-80 мільйонів «відкат». Не зароблених, вкрадених у людей (грошей – Ред.) через механізми корупції, які корумпують центральну і місцеву владу», – констатував він.

Петро Порошенко наголосив на неприпустимості використання таких схем.  «Для мене є принципова позиція: кожен підрядник, кожен замовник – це процедура тендеру», – також підкреслив Глава держави, зазначивши, ще не повинно бути махінацій з використанням обладнання, термінами тощо.

Він також зауважив, що корупція та «відкати» – це проблема всієї країни, і наголосив, що задля боротьби з цим явищем владою на загальнодержавному рівні було започатковано роботу системи Prozorro. Він також підкреслив, що здійснюватимуться кроки, що запобігатимуть намаганням обійти систему. «Ми разом з моєю командою започаткували роботу системи Prozorro. Закріпили на законодавчому і на державному рівні. Але вони вже розумні і знайшли вихід як обходити систему – йдуть в Антимонопольний комітет, блокують тендери, роблять інші речі. І ми на сьогоднішній день будемо закривати ці позиції і всі державні закупівлі, всі закупівлі за кошти державних і місцевих бюджетів мають йти прозоро», – сказав Президент.

«Кожен громадянин, який є платником податків, повинен мати можливість на власні очі подивитися як ефективно використовуються його власні кошти. Я думаю, що це державне право громадянина», – наголосив Петро Порошенко.

Президент також нагадав, що коли починався експеримент із залучення на фінансування будівництва доріг перевиконання надходжень з митниці, ніхто не вірив в його успіх. Тому нині важливо демонструвати, що зміни у стані доріг є, і експеримент працює, переконаний він. «Всі думали, що гроші розкрадуть. Ніхто не вірив що до нас, простих людей, це добереться. А якщо і добереться, то це вже не за нашого життя. А тут  – за рік-два ситуація змінюється і змінюється кардинально. Бо дорога – це не лише можливість проїхати, а це є розвиток економіки», – сказав Глава держави.

Поділитися:

Дата: 27.08.2018 | 16:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога