Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якому розглянуто чотирнадцять питань, що стосуються захисту прав, свобод та законних інтересів дітей району.

З метою захисту права дитини на спілкування з батьком, який не проживає разом, комісія визначила умови участі його у вихованні сина.

Матері малолітньої дитини надано дозвіл діяти від її імені при укладені договору оренди земельної ділянки, на яку донька має право власності.

Комісія прийняла рішеня про постановку на облік служби у справах дітей та взяття під супровід сімї Г., яка опинилася в складних життєвих обставинах через те, що не має визначеного місця проживання.

Рішенням комісії знята із соціального супроводу з негативним результатом сімя С. із м. Снігурівка. Ще в травні цього року пятеро дітей із цієї родини відібрані, у звязку з загрозою їх життю та здоровю. З тих пір батьки не вживають заходів щодо повернення дітей, не бажають співпрацювати із службою у справах дітей та РЦСС СДМ, не відвідують дітей,не цікавляться їх долею.


Дата: 03.11.2017 | 17:37


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України