Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До Дня Незалежності в Снігурівці провели відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Володимира Лусти

24 серпня 2018 року в Снігурівській дитячій спортивній школі відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Володимира Лусти, в якому взяли участь спортсмени з багатьох куточків нашої країни. Турнір проводив Заслужений тренер України, почесний громадянин міста Снігурівка Сергій Григорович Зіньковський. Розпочинаючи турнір, присутні вшанували пам’ять видатного діяча Володимира Лусти.

Поважні гості змагань: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, депутат обласної ради Андрій Закусілов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус, члени родини нашого земляка Володимира Лусти, учасники АТО та воїни-інтернаціоналісти звернулись до учасників турніру з щирими словами привітань та побажали дітям успіхів на татамі та в житті. Згадали також добрим словом нашого земляка Володимира Лусту, який до речі, також у свій час тренувався у Сергія Григоровича Зіньковського.

У підсумку, найвищу спортивну майстерність продемонструвала команда снігурівських дзюдоїстів, котра за результатами турніру посіла І загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени з Голої Пристані, третіми – команди міст Миколаїв та Дніпро.

Чемпіонами змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали Зіньковська Ангеліна, Левицька Віолета, Сергіюк Марія, Петрончак Ірина, Катано Анна, Получевська Каріна, Катано Поліна, Сабатін Емір, Новосад Юрій, Гладиш Олексій, Зіньковський Нікіта, Юрченко Влад, Гаврилюк Михайло, Левицький Влад, Трофимов Артем, Бескровний Влад, Чумак Влад, Харлан Валерій, Домбровський Ярослав, Новосад Сергій, Гладиш Костянтин.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками, які їм вручили дружина Володимира Лусти пані Ірина, призери Чемпіонатів Європи, майстри спорту та неодноразові чемпіони України Артем Зіньковський та Валерій Каляма, а також віце-президент Снігурівського клубу бойових мистецтв Валентина Сергіюк.

Наостанок хочеться відмітити, що свого часу Володимир Вікторович Луста чимало зробив для нашого району, Миколаївщини та України, але міг би зробити ще більше… Світла йому пам’ять!

Поділитися:

Дата: 25.08.2018 | 0:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога