Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«З днем народження, Незалежна Україно!» – в Снігурівці відбувся концерт з нагоди 27-ї річниці незалежності.

З Днем народження, моя державо,
Рідна земле, матінко моя!
Хай завжди лунає пісня солов’їна
Пісня неповторная твоя!

 

Ці серпневі дні є знаковими для нашої країни та її громадян. Це найповажніші державні свята. І це слушний привід одягти вишиванку, заспівати гарну пісню і показати всьому світу, які ми, українці, талановиті, вправні, завзяті.

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір’ю соборну і суверенну Україну.

Сьогодні, 23 серпня 2018 року, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений 27-ій річниці незалежності України. В залі були присутні голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, учасники АТО, представники громадських організацій, мешканці міста та гості з усіх куточків нашого району.

Звертаючись до присутніх, Інна Бойко зазначила: «Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії нашої країни. 27 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на нашій прекрасній українській землі. Шановні снігурівчани! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. Наш Український прапор і надалі буде символом віри кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів – оберегом. Зі святом незалежності вас!».

Також, очільниця району відмітила, що ми відзначаємо це свято лише завдяки нашим воїнам-захисникам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою. Вона висловила щирі слова вдячності за вірність Присязі, за служіння Україні та її захист присутнім в залі учасникам бойових дій на Сході нашої країни, а також тим, хто зараз знаходиться в окопах.

Долучилась до привітань і голова райради Тетяна Мезіна та т.в.о. військового комісара Богдан Ткачук.

І дійсно, найстрашнішими стали події зими 2013 – 2014 років, які і сьогодні продовжуються війною на Сході нашої країни. Гинуть справжні патріоти рідної української землі, гинуть наші воїни і мирні люди. Тисячі справжніх синів та дочок віддали своє життя за незалежність нашої країни!

Це знаковий час. Трагічний. Але й героїчний. Цей час переломний. Час нового бачення України світом.

Снігурівчани хвилиною пам’яті згадали загиблих Героїв-земляків, чиї душі світлими зорями сяють на небі. Після чого були відправлені делегації, щоб покласти квіти вдячності до Меморіалу загиблим воїнам Снігурівчанам у Другій світовій війні, до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, до Стели борцям за Волю та Незалежність України а також до могил снігурівчан Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які загинули під час проведення Антитерористичної операції!

Після хвилини мовчання, т.в.о. військового комісара Богдан Ткачук вручив учасникам бойових дій в зоні проведення АТО відзнаки Президента України “За участь в Антитерористичній операції”.

Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, Карпатські верховини і донецькі простори, Полісся, біленькі полтавські хати і велич міських краєвидів – все це наша Україна.

Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні. Ми – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками підносьмо її культуру, своїми досягненнями прославляймо її. Будьмо гідними своїх предків, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову.

Зберегти Незалежність, збудувати міцну державу, зберегти, розвинути і примножити її моральні, культурні і духовні цінності – наш святий обов’язок. Шануймо себе і свою гідність, і шанованими будемо іншими.

Поділитися:

Дата: 23.08.2018 | 21:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога