Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани на головній площі міста відзначили День Державного Прапора України

О нене рідна, Україно мати,
Ти відродилась, стала вільна, наче птах.
Тріпоче на вітрах твоїх крилатих,
Жовто-блакитний, нескоримий стяг.

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України від 23 серпня 2004 р вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України!

Багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу – священного двоколору. Багато поколінь захисників нашої Вітчизни проливали кров за цей величний символ – символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

І ось сьогодні, 23 серпня 2018 року, снігурівчани зібралися на Центральній площі міста аби відзначити Свято Державного Прапора України. В заході брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, представники громадських та ветеранських організацій, учасники АТО та мешканці міста.

В усі віки і в усіх народів Державний Прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій. Тому, у цей святковий день почесне право підняти Державний Прапор України у нашому рідному місті надали воїнам, які захищали свободу і незалежність нашої держави в зоні антитерористичної операції.

Після підняття Державного Прапора з вітальним словом з нагоди свята до мешканців звернувся Сергій Верловицький:

«Наш Прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження нашої Держави. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Адже він є уособленням нашої величної історії, духовним носієм тисячолітніх традицій та предметом національної гордості. І сьогодні, звільняючи українські землі від загарбників, українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде! Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам. Із ним нам іти в майбутнє. У цей день бажаю всім нам єдності й наснаги у спільній праці для зміцнення та розквіту могутньої Української держави! Слава Україні!» – зазначив Сергій Валерійович.

Також, до привітань долучилась і голова районної ради Тетяна Мезіна.

Для нашої країни жовтий і синій кольори були і є символічними. Вони надихали на любов до природи, яку український народ бачив у блакитному небі, золотистому степу, синьому морі, в річках з жовтими очеретами. Символами України є: чисте небо – символ миру,  пшеничне поле  – символ достатку. Жовтий і синій – це кольори сонця.

Ми нація, яка продовжує вражати світ своєю непоборністю та відвагою. Усі 27 років незалежності ми прагнемо дихати на повні груди, бути справді вільними. В блакитну височінь здійнялося 27 жовто-блакитних повітряних кульок як символ свободи, миру на нашій землі та віри у краще щасливе майбутнє нашої держави!

Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна!

Хай мир та щастя панують на нашій рідній землі!

Поділитися:

Дата: 23.08.2018 | 11:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога