Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Сьогодні, 20 серпня 2018 року, голова райдержадміністрації провела чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України за участю керівників структурних підрозділів РДА, райради, міської ради, голів громадської організації учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців та районної ради ветеранів.

Під час засідання обговорили організацію проведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня Незалежності, які заплановані на 23 серпня.

Заходи розпочнуться з самого ранку – о 8.30 на Центральній площі міста відбудеться підняття Державного Прапору України. О 12.00 в фойє Снігурівського РБК відбудеться районний конкурс між міською та сільськими радами «Стильно плетена коса, по-сучасному вбрання, елегантна і грайлива міс – сучасна господиня». Завершаться заходи святковим концертом до Дня Незалежності України, під час якого будуть відправлені делегації на покладання квітів до могил загиблих воїнів на Сході України.

На засіданні також були обговорені питання, що стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель. Акцентовано увагу на широкому використанні державної символіки під час відзначення державного свята.

Поділитися:

Дата: 20.08.2018 | 18:11


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога