Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко депутатам міської ради: “Не можна чекати, поки дороги в місті будуть зруйновані вщент!”

15 cерпня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з головами постійних комісій Снігурівської міської ради, членами постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Снігурівської міської ради та першого заступника міського голови Олега Поскрипка.

Головною темою зустрічі було одне із найактуальніших проблемних питань міста сьогодення – це ремонт дорожнього покриття центральних вулиць.

Інна Бойко зазначила, що напередодні вона заручилася підтримкою президії районної ради, які погодилися винести на сесію районної ради питання виділення коштів із районного бюджету міському в сумі 200 тис. грн. для проведення нагального ремонту дороги по вул. Суворова, яка на сьогодні перебуває у вкрай жахливому стані і якщо не вжити негайних рішучих дій, то це може призвести лише до повної руйнації дорожнього покриття.

Всі без виключення присутні депутати міської ради погодилися із існуванням даної проблеми та зазначили, що вони лише “за” надання даної підтримки місту і позитивному рішенні сесії міської ради по прийняттю даних коштів та якомога найшвидшому виконанню ремонтних робіт по дорогам міста.

Дізнатись більше про хід проведеної наради можна у відеосюжеті.


Дата: 16.08.2018 | 9:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України