Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Розпочато роботи по відновленню безперебійного водопостачання в селі Першотравневе

Протягом цього року на адресу голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко від мешканців с. Першотравневе надходили звернення  щодо відсутності безперебійного водопостачання їхнього села.

Всі системи водопостачання побудовані 50-60 років тому назад. Зараз при експлуатації вони виходять із ладу та потребують значних капіталовкладень.

Тому, з метою вирішення даної проблеми, сільською радою було прийнято рішення відновити роботу артсвердловини, яка через відсутність електропостачання, вже протягом певного часу, не експлуатувалася в безперебійному режимі.

Під повним супроводом голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко та за всебічної підтримки генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Олега Сивака було виготовлено та погоджено проект з електропостачання даної артсвердловини, та вже 14 серпня розпочаті роботи з її введення в експлуатацію, а саме розпочато підведення лінії електропередач шляхом встановлення опор, трансформаторної підстанції та підключення до електромережі.

Прийняття даних відповідальних рішень та компетентних дій в подальшому надасть можливість в будь-який період здійснювати належне та безперебійне водозабезпечення мешканців с. Першотравневе.

Поділитися:

Дата: 15.08.2018 | 11:36


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога