Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» продовжуються роботи з удосконалення реабілітаційного середовища.

Для  проведення  відпочинку та занять на свіжому повітрі, ознайомлення з навколишнім середовищем та явищами, які відбуваються в ньому, для збільшення  фізичної активності дітей з інвалідністю за ініціативи Снігурівської райдержадміністрації депутатами районної ради виділено кошти в розмірі 269 тис. гр. на облаштування дитячого майданчику на внутрішньоприбудинковій території  центру.

Виділені кошти будуть використані на замощення території майданчика тротуарною плиткою, ремонт огорожі, облаштування клумб, встановлення лавок для відпочинку,  дитячих пісочниць та бесідок, гойдалки, навісів, перил, впровадження системи відеоспостереження.

На даний час роботи з облаштування дитячого майданчика тривають. Спонсорську допомогу в облаштуванні майданчика надали приватний підприємець міста Кожанов Олександр, який встановив огорожу з залізобетонних конструкцій, Бабіна Тетяна Вікторівна надала безкоштовно 2 тонни піску для проведення будівельних робіт.

Уткіна О.В., директор Снігурівського

центру комплексної реабілітації для

дітей з інвалідністю «Журавлик»

Поділитися:

Дата: 14.08.2018 | 16:08


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога