Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Громадські роботи — ефективний засіб від безробіття

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які здійснює державна служба зайнятості, вагоме місце посідає організація і проведення громадських робіт, оскільки саме вони сприяють помʼякшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи. Фахівці Снігурівської районної філії активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування задля охоплення непрацюючого сільського та міського населення громадськими роботами.

Протягом січня — липня 2018 року за рахунок коштів Фонду загальнообовʼязкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету на громадських роботах працювали 88 осіб, на оплату праці яких всього витрачено 241,3 тис. грн., з них 50% за рахунок коштів Фонду ЗДССВБ, та 50% – кошти органів місцевого самоврядування. Безробітні виконували роботи з упорядкування меморіалів, памʼятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни. Утримання в належному стані кладовищ, благоустрій та впорядкування територій населених пунктів, прибирання узбіч доріг які знаходяться в комунальній власності органу місцевої влади та допомога родині загиблого учасника антитерористичної операції (прибирання подвірʼя, виконання сільськогосподарських робіт) також здійснюється силами безробітного населення.

Напередодні Дня незалежності України Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості організувала проведення громадських робіт у Киселівській, Широківській, Афанасіївській, Олександрівській, Тамаринській, Центральній, Новокиївській, Першотравневій сільських радах та у місті Снігурівка, що дає змогу впорядкувати площі та вулиці населених пунктів та зустріти головне свято країни причепуривши свою маленьку Батьківщину. Фахівці філії також наполегливо працюють з питання розширення видів громадських робіт, які мають соціальну спрямованість.   Першою застосувала цей вид робіт  Широківська сільська рада (перша ОТГ в районі). У серпні цього року шляхом участі у громадських роботах надана допомога батькам загиблого учасника антитерористичної операції. Враховуючи, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

А.О.Лазарєва,

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу взаємодії з роботодавцями

Снігурівської районної філії

Поділитися:

Дата: 13.08.2018 | 11:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога