Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На базі Снігурівського РБК були проведені тактико-спеціальні навчання ГУ ДСНС

10 серпня на території Снігурівського районного будинку культури проводились тактико – спеціальні навчання з особовим складом Снігурівського гарнізону ГУ ДСНС України у Миколаївської області. В навчання також прийняли участь підрозділи Снігурівського відділу національної поліції, Снігурівської філії ПАТ «Миколаївобленерго», швидка медична допомога Снігурівської ЦРЛ.

За тактичним задумом в результаті необережного поводження з вогнем під час проведення зварювальних робіт сцени відбулася пожежа на сцені глядацької зали. До моменту прибуття підрозділів пожежно-рятувальної служби, працівниками об’єкту розпочата евакуація людей з 1-го і 2-го поверхів через евакуаційні виходи. Далі гасіння умовної пожежі проводилось працівниками 24-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області. В ході проведення навчань були перевірені дії адміністрації закладу по організації гасіння пожежі до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, в організації ліквідації аварії, реальність оперативного плану пожежогасіння на об’єкті, справність протипожежного обладнання.

Поділитися:

Дата: 11.08.2018 | 19:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога