Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Стан виконання планових показників за 7 місяців 2018 року

Завершилися сім місяців поточного року. Для бюджету- це вже значний період. Бюджетні кошти – це ресурс, який сьогодні дає можливість  робити реальні справи на користь громади. Для міста і сіл нашого району це їхні бюджети.

До місцевих бюджетів Снігурівського району протягом січня –липня 2018 року надійшло податків та зборів у сумі 57млн.358 тис. грн..

Одним із показників діяльності сільської ради чи міста є відсоток виконання річних показників. Найкращих результатів досягли Першотравнева, Киселівська, Афанасіївська, Горохівська, Кобзарцівська сільські ради. Найнижчі показники спостерігаються по бюджетах Новокиївської та Олександрівської сільських рад.

Виконання  річних планових показників загального фонду дохідної
частини місцевих бюджетів за січень-липень 2018 року, (відс.)

Переважна більшість бюджетів району забезпечили виконання та перевиконання запланованих надходжень більше, ніж на 5 відсотків, що дає можливість використовувати їх на потреби громади ( ремонт доріг, тротуарів, покращення матеріально-технічної бази дитячих садків , проводити освітлення вулиць та виготовлювати проекти на капітальні роботи ). Районним бюджетом та 16 сільськими радами  виконані планові показники.

Найкращі показники у Новотимофіївської,  Першотравневій, Киселівській  Калинівській сільських радах.

Найгірші у Новокиївській с/раді та міській раді.

Виконання  планових показників загального фонду дохідної
частини місцевих бюджетів за січень-липень 2018 року, (відс.)

По Новокиївській сільській раді  завищені показники на перше півріччя, до кінця року ситуація вирівняється. А от ситуація, яка склалася з виконанням бюджету  по міській раді дуже викликає стурбованість. Той аналіз, який надає міська рада по причинам невиконання бюджету, говорить про зниження контролю зі сторони міської ради за сплатою податків і зборів, які   надходять до міського бюджету. Такого складного становища з надходженнями до міського бюджету не було з 2013 року, коли міська рада «жила на кредитах». Однак, колишній команді фахівців міської ради,  починаючи з 2014 року, вдалося налагодити роботу по збору податків та зборів до казни міста. Приріст складав 103% в 2014 році, 214% в 2015 році, 149% в 2016 році. В 2017 році з приходом нової команди темп росту пішов на зниження ( з 23% в 2017 році до 4% в 2018 році). Таке зниження темпу росту привело  до невиконання плану. Вже 2 місяці поспіль міська рада не виконує затверджені планові показники. Але ж під доходи заплановані і видатки, які теж не виконуються. Хочеться підкреслити, що в 2017 році районний бюджет  при сприянні депутатів районної ради  вперше за декілька останніх років  надав значну підтримку місту на ремонт міських доріг, на газифікацію мікрорайону, на виготовлення проекту по реконструкції стадіону.

Районний бюджет за сім місяців виконаний на 126%, додатково надійшло більш 3 млн.грн., що є фінансовою основою сільських рад, району, визначає їх економічну самостійність, сприяє розвитку інфраструктури, забезпечує розвиток територій району.

 

Голова   Інна Бойко

                                                        

Поділитися:

Дата: 10.08.2018 | 18:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога