Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Снігурівське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує про можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України.

А саме, за допомогою ресурсу Ви маєте можливість:

– отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року;

–  переглянути дані власної пенсійної справи без відвідування Пенсійного фонду в будь-який зручний час;

–   сформувати запити на попередню підготовку документів;

–   подати скаргу;

–   записатись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому;

– отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Крім того, з метою наближення послуг до громадян Пенсійним фондом України постановою правління Пенсійного фонду України від 27.03.2018 № 8-1 внесено зміни до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, та проведено відповідне оновлення «Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України» (надалі Веб-портал).

Зокрема, впроваджено дистанційне обслуговування громадян (отримання послуг без відвідування органів Фонду):

  • сервіс СМС-повідомлень;
  • сервіс надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.

Підключити послугу СМС-повідомлень можна звернувшись до будь-якого управління ПФУ. Процедура реєстрації займає декілька хвилин, а в результаті Ви зможете постійно отримувати СМС-інформування  Пенсійного фонду щодо призначення особисто Вам пенсії, про проведення перерахуну пенсії, про оновлення або припинення пенсійної виплати, про сплату або не сплату за Вас внесків страхувальником та інші.

З QR-кодом можна отримати наступні електронні документи:

  1. довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);
  2. довідку про доходи пенсіонера;
  3. індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5, містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);
  4. витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Електронний документ з QR-кодом підписано ЕЦП ПФУ і тому, згідно чинного законодавства є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду).

Зазначений перелік електронних документів з QR-кодом дійсний для оформлення субсидій, документів у центрах надання електронних послуг, посольствах та консульських установах, для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, територіальних органах міграційної служби тощо.

Пенсійний фонд України запрошує Вас зареєструватись та відвідувати Веб-портал Пенсійного фонду України, а також використовувати його можливості в особистих інтересах та для утримання в актуальному стані персональних відомостей.

 

Снігурівське об’єднане управління ПФУ Миколаївської області.

Поділитися:

Дата: 07.08.2018 | 9:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога