Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

«Ефективна робота бібліотек у сучасних умовах – орієнтир на користувача»

В Снігурівській районній бібліотеці ім. В.Бойченка 1 листопада відбувся семінар бібліотечних працівників Снігурівської ЦБС на тему:

«Ефективна робота бібліотек у сучасних умовах – орієнтир на користувача»

Директор Снігурівської ЦБС Косій А.А. підбила підсумки проведеної роботи бібліотек за 2017 рік та поставила основні завдання на 2018 рік.

Під час семінару бібліотечними працівниками районної бібліотеки надані консультації та методичні поради з таких питань : «Вимоги до структури та змісту планово-звітної документації», «Сучасні формати соціокультурної діяльності бібліотеки», «Бібліотечне обслуговування дітей у сучасних умовах», «Стратегічний напрямок бібліотек – національно-патріотичне виховання молоді». Бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Маврич О.І. надала змістовну інформацію про УДК, низку необхідних посилань, а також запропонувала покроковий план дій щодо впровадження нової класифікації як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду , розповіла про термінологію УДК, акцентувала увагу на видання УДК українською мовою, методику складання індексів, посилання на скорочені таблиці УДК і багато іншого. Присутнім було презентовано «Таблиці зіставлення індексів ББК і УДК». Відбулося жваве обговорення питань застосування УДК для систематизації документів та організації фондів, методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК.


Дата: 02.11.2017 | 9:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України