Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Обговорили питання об’єднання

Днями, в с.Любомирівка була проведена зустріч мешканців Любомирівської, Центральної та Новокиївської сільських рад з головою райдержадміністрації Інною Бойко та головою райради Тетяною Мезіною. На нараді були присутні депутат обласної ради Надія Боднар та голова Шевченківської об’єднаної громади Тетяна Шакунова. Найважливішим питанням на порядку денному було питання об’єднання територіальних громад.

Оскільки чотири сільські ради – Центральна, Новокиївська, Любомирівська та Киселівська досі не визначилися з процесом об’єднання, мешканцям було запропоновано наступні можливі варіанти: об’єднатися в одну громаду в складі вищезазначених сільських рад або приєднатися до майбутньої Снігурівської ОТГ після її утворення.

За попередніми фінансовими розрахунками, дана громада може бути спроможною, але при умові, якщо будуть залучені інвестори та якщо відбуватиметься сплата податків на належному рівні. Очільниця району відмітила, що мешканцям потрібно створити ініціативну групу, яка займалася б питанням об’єднання.

Слід додати, що мешканці виявили зацікавлення щодо процесу об’єднання, але погано тільки те, що сільські ради взагалі не довели до своїх мешканців пропозиції від Снігурівської міської ради щодо об’єднання до майбутньої Снігурівської ОТГ. Тому, питання об’єднання територіальних громад для мешканців цих чотирьох сільрад залишається відкритим.

Поділитися:

Дата: 04.08.2018 | 17:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога