Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Валентин Гайдаржи відвідав Снігурівщину з робочим візитом

3 серпня 2018 року Снігурівщину з робочим візитом відвідав заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, в ході якого було проведено зустріч з головою райдержадміністрації Інною Бойко.

Валентин Васильович разом з очільницею району проінспектували хід ремонтних робіт на автодорозі Т15-08 та процес облаштування узбіч та карманів біля зупинок даної автодороги. Валентин Гайдаржи висловив невдоволення повільним ходом робіт.

Також відвідали і завод по переробці томатів групи компаній “Агрофьюжн”, де було проведено зустріч з керівництвом заводу.

Відразу після візиту на завод, за ініціативи Інни Бойко було проведено огляд автодороги Р-81 в напрямку міста Херсон. Інна Бойко відмітила, що  мешканцями району постійно піднімаються питання щодо проведення ремонту даної автодороги. Зрозуміло, що на проведення капітального ремонту, такого як на автодорозі Т15-08 коштів немає, але очільниця району звернулася до Валентина Гайдаржи щодо виділення коштів хоча б на її експлуатаційне утримання.

Наостанок, оглянули і мережі газопроводу п’яти будинків в мікрорайоні “Семи Вітрів” в м.Снігурівка. Наразі роботи з газифікації цих 5-ти будинків вже на стадії завершення.

Поділитися:

Дата: 03.08.2018 | 17:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога