Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Валентин Гайдаржи відвідав Снігурівщину з робочим візитом

3 серпня 2018 року Снігурівщину з робочим візитом відвідав заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, в ході якого було проведено зустріч з головою райдержадміністрації Інною Бойко.

Валентин Васильович разом з очільницею району проінспектували хід ремонтних робіт на автодорозі Т15-08 та процес облаштування узбіч та карманів біля зупинок даної автодороги. Валентин Гайдаржи висловив невдоволення повільним ходом робіт.

Також відвідали і завод по переробці томатів групи компаній “Агрофьюжн”, де було проведено зустріч з керівництвом заводу.

Відразу після візиту на завод, за ініціативи Інни Бойко було проведено огляд автодороги Р-81 в напрямку міста Херсон. Інна Бойко відмітила, що  мешканцями району постійно піднімаються питання щодо проведення ремонту даної автодороги. Зрозуміло, що на проведення капітального ремонту, такого як на автодорозі Т15-08 коштів немає, але очільниця району звернулася до Валентина Гайдаржи щодо виділення коштів хоча б на її експлуатаційне утримання.

Наостанок, оглянули і мережі газопроводу п’яти будинків в мікрорайоні “Семи Вітрів” в м.Снігурівка. Наразі роботи з газифікації цих 5-ти будинків вже на стадії завершення.


Дата: 03.08.2018 | 17:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України