Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту Снігурівської районної державної адміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту Снігурівської районної державної адміністрації

в Миколаївській області

(57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72)

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Приймає участь у розроблені і здійсненні заходів щодо удосконалення організації захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них.

2. Бере участь у проведенні державної експертизи містобудівної документації та проектів будівництва техногенно-небезпечних об’єктів у частині додержання вимог техногенної безпеки.

3. Приймає участь в діяльності органів місцевого самоврядування, районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи, підприємств, установ та організацій (незалежно від форм власності і підпорядкування) щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення пошуково-рятувальних робіт.

4. Готує матеріали для ЗМІ для інформування населення щодо законодавства з питань вимог захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, заходів, які проводяться органами виконавчої влади для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та іншої інформації, пов’язаної з правовим навчанням та пропагандою з питань запобігання надзвичайним ситуаціям.

5. Розробляє разом з зацікавленими організаціями прогнози імовірності виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, визначає підлеглі території за наявністю потенційно-небезпечних об’єктів, виробництв та загрози виникнення стихійного лиха, визначає і контролює показники ризику на об’єктах господарювання і в адміністративно-територіальних одиницях.

6. Приймає участь в проведенні навчань та тренувань з питань цивільної оборони, у тому числі підготовку учнів у загальних та інших навчальних закладах з питань безпеки життєдіяльності та цивільної оборони.

7. Розробляє заходи щодо проведення тимчасового відселення та евакуації населення із зон надзвичайних ситуацій, зон можливих бойових дій на особливий період.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Строк подання документів для участі в конкурсі 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: м. Снігурівка, вулиця Центральна,72, каб. 206 до 16.00 13.08.2018 р.

Місце, час та дата проведення конкурсу

Конкурс проводиться 15.08.2018 р. о 15.00 год. за адресою: Миколаївська область м.Снігурівка, вул. Центральна,72, каб. 203

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дигало Євгенія Володимирівна,

тел. (05162) 3 10 04

cadry_sng@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта ступеня не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

4.

Володіння іноземною мовою

Без обов’язкового володіння

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Ділові якості

Оперативність, аналітичні здібності, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стратегічне мислення, адаптивність, стресостійкість, вимогливість.

2.

Особистісні якості

Ініціативність, відповідальність, дисциплінованість, емоційна стабільність, оперативність, тактовність.

4.

Технічні вміння

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office.

Професійні знання

Вимога

Компоненти

1.

Знання законодавства

Знання: 
1. 
Конституції України;
2. Закону України «Про державну службу»;
3. Закону України «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Знання:

1. Кодекс цивільного захисту України.

2 Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закон України «Про зону надзвичайної екологічної ситуації», Закон України «Про об’єкти підвищеної небезпеки».

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 р. № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», постанова Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 р. № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту».

4. Розпорядження Президента України від 14.07.2001 р. № 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах».

4. Регламент роботи Снігурівської райдержадміністрації, Інструкція з діловодства, Етика поведінки державного службовця.

Поділитися:

Дата: 31.07.2018 | 13:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України