Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста з контролю апарату Снігурівської районної державної адміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста з контролю апарату Снігурівської районної державної адміністрації в Миколаївській області

(57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72)

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Здійснює щоденний контроль за строками інформування про виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та подає щотижневий перелік контрольних документів з порушеннями строків інформування.

2. Здійснює щомісячний контроль за виконанням розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації.

3. Аналізує причини виникнення порушень у строках виконання контрольних документів, за порушеннями виконавської дисципліни подає пропозиції голові райдержадміністрації про притягнення в установленому порядку до відповідальності посадових осіб за їх невиконання або неналежне виконання.

4. Здійснює підготовку проектів розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату райдержадміністрації з питань, що належать до компетенції головного спеціаліста з контролю.

5. За станом на 5-е число кожного місяця подає керівництву райдержадміністрації звіт з підсумковою таблицею про виконання документів керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міськсільголовами.

6. Здійснює в терміни, визначені Регламентом райдержадміністрації, підготовку проектів розпоряджень про зняття з контролю розпоряджень голови райдержадміністрації або визнання такими, що втратили чинність.

7. Бере участь у проведенні семінарів з підвищення кваліфікації відповідних категорій працівників районної державної адміністрації, міськсільрад з питань, віднесених до компетенції головного спеціаліста з контролю.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Строк подання документів для участі в конкурсі 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: м. Снігурівка, вулиця Центральна,72, каб. 206 до 16.00 13.08.2018 р.

Місце, час та дата проведення конкурсу

Конкурс проводиться 15.08.2018 р. о 14.00 год. за адресою: Миколаївська область м.Снігурівка, вул. Центральна,72, каб. 203

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дигало Євгенія Володимирівна,

тел. (05162) 3 10 04

cadry_sng@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта ступеня не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

4.

Володіння іноземною мовою

Без обов’язкового володіння

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Ділові якості

Навички контролю, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, вимогливість

2.

Особистісні якості

Ініціативність, відповідальність, дисциплінованість, емоційна стабільність, тактовність

4.

Технічні вміння

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office.

Професійні знання

Вимога

Компоненти

1.

Знання законодавства

Знання: 
1. 
Конституції України;
2. Закону України «Про державну службу»;
3. Закону України «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Знання:

1. Постанова Кабінету Міністрів від 18.05.2011 р. № 522 «Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України,

постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України», постанови від 13.05.2004 р. № 630 «Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та заходи щодо її зміцнення».

2. Правові акти, що регулюють діяльність місцевих державних адміністрацій.

3. Регламент роботи Снігурівської райдержадміністрації, Інструкція з діловодства, Етика поведінки державного службовця.

Поділитися:

Дата: 30.07.2018 | 13:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України