Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформація щодо проведення дорожніх ремонтних робіт на території Снігурівського району

Станом на 30 липня 2018 року повністю завершено ремонт автодороги О15-19-01 сполученням Снігурівка – Тамарине – Безіменне за рахунок бюджетних коштів. В ході дорожніх робіт проводилось холодне фрезерування асфальтобетонного покриття із використанням фрези Wirtgen, профілювання дороги автогрейдером з додаванням піщано-щебеневої суміші та струменева укладка асфальту.

Крім того, нещодавно в соціальних мережах були розміщені негативні коментарі з приводу необхідності ремонту автодороги в напрямку міста Херсон. Звертаємо увагу, що райдержадміністрація повністю підтримує думку мешканців району, що даний напрямок потребує негайного ремонту. Але проблема в тому, що автодорога Р81 сполученням Казанка-Снігурівка-Антонівка є дорогою державного значення і перебуває на балансі Служби Автомобільних Доріг в Миколаївській області. Виходячи з цього, можливість проведення ремонтних робіт визначає саме Служба Автомобільних Доріг, але ніяк не районна влада або органи місцевого самоврядування. Наразі відсутні правові механізми щодо виділення коштів з районного чи місцевих бюджетів на ремонт доріг державного значення, в інакшому випадку ремонтні роботи вже б проводились. Однак райдержадміністрацією будуть і надалі підніматися питання щодо виділення коштів Службою Автомобільних Доріг хоча б на експлуатаційне утримання вищеназванної дороги.

Поділитися:

Дата: 31.07.2018 | 8:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога