Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До 1030-річчя Хрещення  України-Русі

27 липня 2018 року в читальному залі Снігурівської районної бібліотеки ім. В. Бойченка була проведена віртуальна подорож « Хрещення Київської Русі. Як це було» (до 1030-річчя Хрещення  Київської  Русі) . Для користувачів пройшла історична година-екскурс «З глибини віків…», бібліотекар розповідала про ту історичну віху та доленосне рішення Володимира Великого, князя України-Русі, який заклав підвалини української державності та стільки зробив справ для України, що ми досі не осягнули, наскільки велична робота ним пророблена. Бібліотекарем були зачитані уривки з документальних та художніх творів «Повість минулих літ…», «Невідома Україна», «Видатні постаті в історії України» та    представлено книжкову виставку , огляд літератури «Віхи історії», з якого присутні дізнались про історію свята,про історичну подію, що відбулася у 988 році та стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі. Крім того було запропоновано перегляд фільму «Історія України. Хрещення».

Звернення до нашого духовного коріння допоможе нам сьогодні знайти грунт  під ногами, відновити духовний стержень нашого народу, допоможе нам повернутися на свою дорогу на шляхах історії. Ось чому ми маємо знати і пам’ятати, який слід залишило Православ’я у культурі та історії нашого народу.

Поділитися:

Дата: 27.07.2018 | 18:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога