Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Реформа децентралізації – це реальний шлях до розвитку”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час наради з питань впровадження реформи децентралізації, яка відбулась 1 листопада 2017 року за участю депутата обласної ради Андрія Закусілова, голови районної ради Тетяни Мезіної, депутатів райради та активом Баратівської сільської ради. Також, Інна Володимирівна додала, що без об’єднання розвитку села не буде.

Учасники наради висловили своє бачення щодо проведення даної реформи і зійшлись на тому, що втрачено багато часу і роботу щодо процесу об’єднання треба проводити вже зараз.

“Я впевнена, що цей процес необхідно прискорювати, адже ці зміни будуть тільки на краще”, – підкреслила Інна Бойко.

Було обговорено чимало організаційних питань щодо проведення роботи по створенню об’єднаної територіальної громади. Інна Володимирівна рекомендувала активу сільської ради детально поспілкуватися з місцевим населенням з приводу приєднання до міської ради.

Поділитися:

Дата: 01.11.2017 | 20:31


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Безоплатна правова допомога