Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині триває технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту

Днями в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту. Проводив засідання заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак.

У засіданні взяли участь керівник Снігурівської філії бюро технічної інвентаризації, представники районної служби ДСНС, профільні фахівці райдержадміністрації.

На розгляд комісії було винесено наступні питання:

1. Стан інвентаризації захисних споруд на території Снігурівського району.

2. Списання захисних споруд цивільного захисту відсутніх по факту або таких, які були поставлені на облік помилково.

Голова комісії Андрій Гищак повідомив, що робота по проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту ведеться в районі з 2009 року. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації ця робота в області повинна завершитися до кінця цього року.

«Наше основне завдання – до кінця 2018 року провести технічну інвентаризацію. Якщо є можливість відновити захисні споруди, то приводимо їхній стан до відповідних вимог. Якщо ні – готуємо документи на списання», – наголосив заступник голови райдержадміністрації.

Про стан інвентаризації захисних споруд на території Снігурівського району доповів завідувач сектора з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Жигалко. Так, на сьогодні проінвентаризовано 24 захисних споруд з 45, що становить 53% від загальної кількості. За два останні роки проінвентаризовано 5 захисних споруд. Однією із причин такого низького проценту проведення технічної інвентаризації є найбільша кількість захисних споруд серед районів Миколаївської області.

Проведення технічної інвентаризації захисних споруд на Снігурівщині ускладнюється не лише найбільшою кількістю облікованих захисних споруд серед районів в області, але й відсутністю до 2018 року нормативної бази щодо списання непридатних до використання захисних споруд.

Навесні цього року Державна служба України з надзвичайних ситуацій запропонувала алгоритм зняття з обліку захисних споруд, що були поставлені на облік з порушеннями або безпідставно. Використовуючи цей алгоритм, можна зняти з обліку захисні споруди, які відсутні за фактом як об’єкти нерухомості, що розміщені у приватних житлових будинках, багатоквартирних будинках, на територіях непрацюючих підприємств та не відповідає вимогам протирадіаційних укриттів і функціональне призначення яких не передбачає тривалого перебування у них людей.

На засіданні доручено визначити кількість захисних споруд цивільного захисту, на яких можна провести технічну інвентаризацію, а також кількість захисних споруд цивільного захисту, які підлягають списанню, з обов’язковим зазначенням їх номеру та форми власності.

Документи на списання захисних споруд цивільного захисту, які відсутні за фактом, необхідно підготувати та до кінця липня надати до управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації для направлення на погодження ДСНС України.

Поділитися:

Дата: 19.07.2018 | 16:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

6

Всього одужало

2

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога