Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року

У четвер, 19 липня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі керівників районів, представників енергетичних підприємств відбулось засідання обласного штабу з підготовки до  опалювального сезону 2018/2019 року.

За наданою в ході засідання інформацією, на сьогодні в Миколаївській області до прийдешнього опалювального сезону підготовлено 58% житлових будинків (в т.ч. комунальної власності, ОСББ, ЖБК тощо); 74% загальноосвітніх шкіл, 71% дошкільних навчальних закладів та лікарень; 61% котелень.

В ході засідання Валентин Гайдаржи звернув увагу учасників наради на ряді заходів, які мають бути вжиті до початку опалювального сезону. Окрему увагу заступник голови ОДА звернув на підготовку загальноосвітніх шкіл області.

«Найважливіше питання – школи. До 1 вересня всі вони мають бути в повному обсязі підготовлені до зими. Всі ремонтні роботи повинні бути завершенні. Це вимога Уряду, голова облдержадміністрації Олексій Савченко тримає це питання на особливому контролі. З початку навчального року діти мають піти до шкіл де не буде жодних небезпечних факторів», – наголосив Валентин Гайдаржи.

Серед іншого заступник голови ОДА виділив необхідність:
1.Продовження заходів по встановленню дистанційних засобів обліку природного газу. За результатами 9 місяців до місцевих бюджетів необхідно внести зміни щодо фінансування зазначених робіт.
2. Виконання алгоритму дій по запровадженню з грудня поточного року Закону України «Про ринок електричної енергії», зокрема щодо розподілення функцій з розподілу та постачання електричної енергії.
3. Миколаївській міській раді звернути увагу на необхідність фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» з метою виконання ремонтної програми, виплати заробітної плати і забезпечення розрахунків за спожитий природний газ на рівні 90%.

Поділитися:

Дата: 19.07.2018 | 15:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога