Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Вирішення нагальних питань громадян міста – для Снігурівської міської ради повинно бути в пріоритеті”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час проведення чергової наради з міським головою Леонідом Голоблею та його заступником Олегом Поскрипкою. В нараді також брали участь заступник голови РДА Андрій Гищак та депутат міської ради Любов Воронова.

В ході наради Інна Бойко повідомила, що до райдержадміністрації надійшло колективне звернення від мешканців будинку №46 по вул.Центральна щодо необхідності ремонту даху. Як виявилося, мешканці звертались з відповідними зверненням і раніше. Дане звернення було направлено до міської ради, але по факту мешканці отримали відписку. Очільниця району підкреслила, що сфера повноважень, як і питання якісного відпрацювання звернень громадян міста – прямий обов’язок міської ради.

Інна Бойко доручила керівництву міської ради негайно провести провести зустрічі з мешканцями та огляд даного будинку, після чого, представити шляхи вирішення даної ситуації.

Окрім того, обговорили і питання 92-го будинку по вул.Суворова. Слід відмітити, що міською радою досі не надано “дорожню карту” щодо виходу з даної ситуації, про що було наголошено міському голові. Також, очільниця району нагадала про необхідність проведення сесії на вимогу депутатів міської ради, оскільки спливає 10-денній термін згідно чинного законодавства. З приводу ремонту даху будинку №92 Леонід Голобля зазначив, що міська рада отримала гарантійний лист від підрядника щодо продовження виконання робіт.

Наостанок, були обговорені проблемні питання водопостачання в місті Снігурівка та шляхи їх вирішення.

Поділитися:

Дата: 17.07.2018 | 11:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога