Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Праця хлібороба – це почесна праця”- Інна Бойко привітала колектив ТОВ СП “Нібулон” із закінченням жнив

Завершення жнив у ТОВ СП “Нібулон” цього року трудівники відсвяткували традиційним урочистим зібранням на території господарства в с.Широке, де на них чекала святкова програма від артистів районного Будинку культури та вихованців Червонодолинського сільського клубу.

Привітали колектив господарства з обжинками голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, голова Широківської ОТГ Сергій Пересунько, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Наталія Суслєганова та голова профспілки працівників АПК району Ганна Зайцева.

“Ваше господарство та колектив – це гордість Снігурівського району. Незважаючи на складні погодні умови, ви змогли зібрати достойний врожай. Праця хлібороба – це почесна праця, адже, ви годуєте нашу державу і забезпечуєте її благополуччя. Хочу подякувати вам за вашу невтомну працю та побажати здоров’я, миру, благополуччя. Нехай у ваших домівках завжди панує щастя, любов та злагода.” – зазначила Інна Володимирівна в своєму привітанні до представників колективу господарства.

Жнива закінчилися, але роботи у наших хліборобів аж ніяк не поменшає: попереду ще багато нелегких трудоднів. Честь і слава невтомним працівникам землі!

Поділитися:

Дата: 17.07.2018 | 9:51


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога