Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Заступники голови райдержадміністрації проінспектували стан забезпечення належних умов торгівлі в м’ясному павільйоні

12 липня 2018 року, перший заступник голови РДА Сергій Верловицький та заступник голови РДА Андрій Гищак за участі керівника КП “Снігурівський ринок” Олександра Ларченка оглянули стан забезпечення санітарних норм та належних умов торгівлі в м’ясному павільйоні Снігурівського ринку.

В кінці минулого року підприємці скаржилися на незадовільні умови праці: відсутність вентиляції повітря, надто вузькі проходи та відсутність достатнього місця для розділки та вивіски м’яса.

В ході огляду павільйону заступники відмітили, що в цілому облаштування павільйону відповідає необхідним вимогам: прилавки розташували таким чином, що тепер місця вдосталь, як покупцям так і реалізаторам м’ясної продукції. В центральній частині павільйону облаштували велику жердину для вивіски туш тварин. Окрім того, павільйон облаштували і системою вентиляції повітря. В приміщенні також працюють два кондиціонери.

Загалом, тепер умови в павільйоні кращі ніж були до того. Але найголовніше, з чим погодиться кожен мешканець міста – це дотримання температурного режиму, відсутність мух та тварин (собак, котів), особливо в літню пору року.

Поділитися:

Дата: 13.07.2018 | 8:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога