Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела нараду з питань ліквідації стихійної торгівлі

Днями в райдержадміністрації очільниця району Інна Бойко провела нараду за участі представників міської ради, Держпродспоживслужби, відділу поліції та відділу економіки райдержадміністрації. На нараді було обговорено шляхи ліквідації стихійної торгівлі в м.Снігурівка.

На минулих вихідних, членами робочої групи по боротьбі зі стихійною торгівлею у складі представників відділу економіки РДА, Держпродспоживслужби та поліції був проведений рейд в м.Снігурівка, щодо виявлення та ліквідації місць незаконної торгівлі. Порушення були виявлені та складені протоколи, про що члени робочої групи доповіли на нараді.

“Продукти мають продаватися в спеціально відведених для цього місцях. Особливо це стосується продажу м’яса та харчових продуктів тваринного походження, які підлягають обов’язковій ветеринарно-санітарній експертизі”. – підкреслила Інна Бойко.

Членам робочої групи було доручено продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед продавців та покупців стосовно порушення норм торговельної діяльності.

Шановні снігурівчани! Перед тим, як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукції невідомого походження, а потім у інфекційній лікарні витрачати в кілька разів більше. Занадто ощадливим покупцям варто пам’ятати застереження, що купівля продуктів на стихійному ринку – великий ризик!

Поділитися:

Дата: 13.07.2018 | 8:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога