Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В райдержадміністрації провели правове навчання

11 липня в райдержадміністрації відбулося правове навчання, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій державної форми власності.

Начальник відділу правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації Ірина Лисиця ознайомила присутніх з Інструкцією з діловодства, яка розроблена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності». А саме з вимогами щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами, створеними у паперовій формі в РДА, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням, правил оформлення проектів розпоряджень голови та наказів керівника апарату районної державної адміністрації.

Під час навчання присутні мали змогу задати актуальні питання, які спеціалісти районної державної адміністрації досить детально розкрили.

Поділитися:

Дата: 13.07.2018 | 8:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога