Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Привітали колектив ФГ “Кремінь” із закінченням жнив

Хліб в Україні вважається символом святості, радості, щастя, здоров’я та багатства. Тому жнива завжди були святою справою. До народження зерна і першого м’якого хліба, вимитого дощем, росами і вітрами, причетні всі постійно працюючі члени трудового колективу ФГ “Кремінь”. Днями, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Наталія Суслєганова та голова Суворської сільської ради Олена Ящук завітали до хліборобів, щоб привітати їх із закінченням жнив.

Вітаючи хліборобів з обжинками Сергій Верловицький зазначив: «Тут зібралися люди, які роблять хорошу справу – вирощують хліб. Ми сьогодні вшановуємо рідну землю, яка дала щедрий врожай та людей, для яких ця нелегка праця є життям. Попри всі труднощі, складні погодні умови працівники фермерського господарства «Кремінь» подбали, аби виростити і зібрати достойний урожай зернових. Дякую керівнику господарства Петру Михайловичу Кугляру за те, що він з шаною ставитися до тих, хто трудиться на землі. Ми з вдячністю схиляємо голови перед вашою працею, від якої залежить добробут краян.»

Після щирих слів привітань керівнику господарства вручили запашний коровай. На знак подяки пісенне вітання лунало від творчого колективу Снігурівського районного будинку культури.

Поділитися:

Дата: 12.07.2018 | 10:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога