Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела нараду з міським головою щодо вирішення нагальних проблем

11 липня 2018 року очільниця району Інна Бойко провела робочу нараду за участі свого заступника Андрія Гищака, міського голови Леоніда Голоблі та начальника Снігурівської філії “Райавтодора” Віктора Тодорова.

На порядку денному було винесено два питання: стан доріг в місті та негайному вирішенні питання завершення ремонту даху будинку №92 по вул.Суворова.

Інна Бойко акцентувала увагу присутніх на перспективи ремонту доріг в м.Снігурівка, зокрема, на жахливий стан центральних вулиць міста.

В ході обговорення міському голові було надано ряд доручень та рекомендацій щодо активізації поточного ремонту дорожнього покриття вулиць міста, співпраці з “Райавтодором” та посиленні контролю за його роботою під час проведення робіт. Очільниця району зауважила, що в філії “Райавтодору” працюють люди саме нашого району, які живуть в місті і про це ні в якому разі забувати не можна. Крім того, податки, які сплачує Філія, йдуть саме в міський бюджет.

Також, особливу увагу Інна Володимирівна приділила проблемним питанням будинку №92 по вул.Суворова. Як відомо, 7 липня 2018 року в місті була проведена акція протесту проти керівництва міської ради, на якій були підняті питання завершення ремонту даху вищевказаного будинку. Голова РДА, на відміну від міського голови, була присутня на даній акції протесту, з метою все ж таки вирішити питання подальшого ремонту покрівлі даху будинку, і не відсторонилася від виниклої проблеми міста. У зв’язку з чим, 9 липня, Інна Бойко провела оперативну нараду з міським головою, мета якої було розробити “дорожню карту” по виходу з кризової ситуації.

Зі свого боку, керівництво району також долучилося до вирішення цієї проблеми – того ж дня, заступником голови райдержадміністрації Андрієм Гищаком в телефонному режимі було проведено переговори з проектантом та підрядною організацією щодо вирішення даної проблемної ситуації та прискорення завершення ремонтних робіт. За результатами переговорів були знайдені конкретні шляхи, а також підрядника було запрошено на нараду. 11 липня 2018 року, представники підрядної організації прибули до міської ради, де і вирішували проблемні питання.

Подальші дії міського голови та апарату міської ради з даного питання залишаються на щоденному контролі голови РДА.

Поділитися:

Дата: 12.07.2018 | 9:32


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога