Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала учасника АТО, який посів ІІ місце в обласному авторському конкурсі художньої творчості “Перлини Півдня” серед осіб з інвалідністю

Нещодавно в м.Миколаєві відбувся Х обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня». У цьогорічному конкурсі учасники демонстрували свою майстерність у жанрах “авторська пісня”, “поезія”, “проза”. З 2017 року конкурс поповнився четвертою номінацією “художнє та декоративно-прикладне мистецтво”. В конкурсі також були опубліковані роботи учасника бойових дій Ігора Саханського, який зараз проживає в м.Снігурівка.

Сьогодні, 11 липня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з головою райради Тетяною Мезіною та представниками соціальних служб завітали до Ігоря Саханського. Очільниця району від імені голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка та від себе особисто подякувала Ігореві та вручила диплом за ІІ місце в жанрі “Художнє та декоративно-прикладне мистецтво”.

“Наш район та вся наша область пишається Вашим талантом.” – додала Інна Володимирівна.

Саханський Ігор Валерійович народився в м Миколаєві. Навчався в ЗОШ № 32 м.Миколаїв. Після закінчення 9 класу вступив до ліцею. В 2005 році закінчив та отримав кваліфікацію художника – оформлювача (різник по каменю). В цьому ж році переїхав до м Снігурівка. З 06.11.2015 по 28.07.2016 року Ігор безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в м. Щастя Луганської обл. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» від 27.12.2017 р. та відзнакою начальника генштабу «Учасник антитерористичної операції» від 05.05.2018р.

Ігор Саханський захоплюється мистецтвом малювання. Роботи Ігоря приймали участь на виставках робіт художньо-прикладного мистецтва району.

Поділитися:

Дата: 11.07.2018 | 16:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога