Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

На Миколаївщині стартували міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2018»

У понеділок, 9 липня, на території Миколаївської області розпочались міжнародні військові навчання «Sea Breeze-2018». Участь в урочистому відкриття навчань взяли Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, представники командування армій США, Грузії та Молдови, керівники навчання від української і американської сторін (ФОТО).

«Впевнений – ці навчання будуть надзвичайно ефективними і для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами й надалі зростала. Це ще більше згуртує наші військові підрозділи та узгодить їхні дії. Крім того, сьогодні, завдяки новому закону «Про Національну безпеку» вже систематизовано перехід оборонного і безпекового сектору України до стандартів НАТО. Підкреслюю те, на чому завжди наголошує Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України – Петро Порошенко – це курс України на інтеграцію у ЄС і НАТО», – зазначає голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Протягом двох тижнів – з 9 по 21 липня військовослужбовці армій України, США, Грузії та Молдови вдосконалюватимуть свою бойову майстерність на території полігону «Широкий лан». Учасники навчання відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО.

Загалом, навчання за участю військовослужбовців 19 країн світу відбуваються одночасно в Миколаївській та Одеській областях, а також на визначених морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря. Головною метою навчань є планування та проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні.

Особливістю українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2018” буде управління силами морського, повітряного та наземного компонентів безпосередньо з моря з борту штабного корабля ВМС США “Маунт Уітні”. Особовий склад новоствореного Морського командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України складатиме основу багатонаціонального штабу й у взаємодії зі своїми іноземними колегами отримає практичний досвід планування операцій та управління силами за стандартами НАТО.

Загалом у заходах буде задіяно 29 кораблів, катерів і суден, 1 підводний човен, 25 літальних апаратів, близько 3 тисяч чоловік особового складу. Основними навчально-бойовими елементами та завданнями стануть дії протикорабельної та протиповітряної оборони, висадки морського десанту на необладнане узбережжя, проведення рейдових дій, тактичне маневрування та плавання в ордерах.


Дата: 09.07.2018 | 20:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України