Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Миколаївщині стартували міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2018»

У понеділок, 9 липня, на території Миколаївської області розпочались міжнародні військові навчання «Sea Breeze-2018». Участь в урочистому відкриття навчань взяли Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, представники командування армій США, Грузії та Молдови, керівники навчання від української і американської сторін (ФОТО).

«Впевнений – ці навчання будуть надзвичайно ефективними і для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами й надалі зростала. Це ще більше згуртує наші військові підрозділи та узгодить їхні дії. Крім того, сьогодні, завдяки новому закону «Про Національну безпеку» вже систематизовано перехід оборонного і безпекового сектору України до стандартів НАТО. Підкреслюю те, на чому завжди наголошує Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України – Петро Порошенко – це курс України на інтеграцію у ЄС і НАТО», – зазначає голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Протягом двох тижнів – з 9 по 21 липня військовослужбовці армій України, США, Грузії та Молдови вдосконалюватимуть свою бойову майстерність на території полігону «Широкий лан». Учасники навчання відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО.

Загалом, навчання за участю військовослужбовців 19 країн світу відбуваються одночасно в Миколаївській та Одеській областях, а також на визначених морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря. Головною метою навчань є планування та проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні.

Особливістю українсько-американського навчання “Сі Бриз – 2018” буде управління силами морського, повітряного та наземного компонентів безпосередньо з моря з борту штабного корабля ВМС США “Маунт Уітні”. Особовий склад новоствореного Морського командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України складатиме основу багатонаціонального штабу й у взаємодії зі своїми іноземними колегами отримає практичний досвід планування операцій та управління силами за стандартами НАТО.

Загалом у заходах буде задіяно 29 кораблів, катерів і суден, 1 підводний човен, 25 літальних апаратів, близько 3 тисяч чоловік особового складу. Основними навчально-бойовими елементами та завданнями стануть дії протикорабельної та протиповітряної оборони, висадки морського десанту на необладнане узбережжя, проведення рейдових дій, тактичне маневрування та плавання в ордерах.

Поділитися:

Дата: 09.07.2018 | 20:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога