Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Представники влади привітали колектив ПСП “Агрофірма “Роднічок” із закінченням жнив

Посадити насіння та виростити врожай може не кожен. На це потрібно мати, в першу чергу, справжній талант, любов до рідної землі і звісно, немало фізичних зусиль. Все це мають справжні господарі землі, які зробили воістину потрібну справу на благо нашої снігурівської землі.

В нашому районі вже з’явилось перше сільгосппідприємство, що завершило цьогорічні жнива – ПСП “Агрофірма “Роднічок”. Хліборобами даного підприємства було зібрано більше 14 тисяч тонн зернових, також, підприємство може похвалитися найбільшою урожайністю в районі – 46 ц/га.

5 липня представники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Сергієм Верловицьким привітали колектив ПСП “Агрофірми “Роднічок” з закінченням жнив, аби вшанувати титанічну працю хліборобів.

Сергій Верловицький у своєму привітанні від себе особисто та від імені голови РДА Інни Бойко подякував хліборобам за важку та натхненну працю, додавши, що саме завдяки їх золотим рукам, мудрості та досвідченості сьогодні живе й процвітає українська нива, є робочі місця.

З вітальними словами до присутніх також звернулись начальник відділу агропромислового розвитку РДА Наталія Суслєганова та голова профспілки працівників АПК Снігурівського району Ганна Зайцева. Після щирих слів привітань Сергій Верловицький вручив керівнику підприємства запашний коровай та нагородив кращих працівників і колектив підприємства спільними грамотами райдержадміністрації та райради, а працівники районного будинку культури подарували присутнім пісні та гарний настрій.

Не всі землю обробляють, але всі хліб їдять. Багато людей прикладають свою працю, щоб ми досхочу смакували цим неоціненим витвором людських рук. І тому ми з пошаною ставимося до праці тих, хто вирощує хліб.

Поділитися:

Дата: 05.07.2018 | 17:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

6

Всього одужало

2

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога