Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Процес децентралізації тепер на особливому контролі”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час розширеної міжвідомчої апаратної наради за участю міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ району, яка відбулася 30 жовтня 2017 року.

Інна Бойко відмітила, що незважаючи на проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та зустрічі з населенням, активність міського та сільських голів у плані об’єднання дещо знизилась. Тому, очільниця району пообіцяла взяти це питання під особистий контроль.

“З минулої п’ятниці вже розпочалися перемовини з депутатами сільських рад. Окрім того, протягом трьох тижнів листопада заплановано проведення зустрічей з активом усіх сільських рад з приводу створення об’єднаної громади. Я не дам гальмувати процес децентралізації в районі”, – підкреслила Інна Бойко.

Поділитися:

Дата: 30.10.2017 | 19:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Безоплатна правова допомога