Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

В Снігурівському районному історико – краєзнавчому музеї проведено заходи до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні: історична година «Війна якраз на молодість припала», тематична екскурсія «У цей день почалася війна».

Пройдуть десятиліття і роки – століття, але з пам’яті народної не зітреться дата 22 червня 1941 року, коли на мирні міста та села рідної Вітчизни обрушився шквал вогню і металу: саме у цього дня почалася війна. Вже 7 липня 1941 року було опублікувано звернення до українського народу, у якому закликали населення чинити рішучий опір нацистській агресії. Понад 2 млн. жителів України вступили в загони народного ополчення, а також винищувальні батальйони. Населення широко залучилося до будівництва оборонних споруд, створення грошового і продовольчого фонду оборони, шефства над військовими шпиталями.

Вихованці Будинку творчості подарували в музей книгу – меморіал «Вінок безсмертя». Книга присвячена сотням безсмертних українських сіл, що згоріли в огні фашистських каральних акцій; тисячам нездоланих людей,що жили в них і зазнали мученицької смерті від гітлерівських катів. Пам’ять про війну – це шана минулому і прояв людяності нації.


Дата: 21.06.2018 | 17:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України