Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

В Снігурівському районному історико – краєзнавчому музеї проведено заходи до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні: історична година «Війна якраз на молодість припала», тематична екскурсія «У цей день почалася війна».

Пройдуть десятиліття і роки – століття, але з пам’яті народної не зітреться дата 22 червня 1941 року, коли на мирні міста та села рідної Вітчизни обрушився шквал вогню і металу: саме у цього дня почалася війна. Вже 7 липня 1941 року було опублікувано звернення до українського народу, у якому закликали населення чинити рішучий опір нацистській агресії. Понад 2 млн. жителів України вступили в загони народного ополчення, а також винищувальні батальйони. Населення широко залучилося до будівництва оборонних споруд, створення грошового і продовольчого фонду оборони, шефства над військовими шпиталями.

Вихованці Будинку творчості подарували в музей книгу – меморіал «Вінок безсмертя». Книга присвячена сотням безсмертних українських сіл, що згоріли в огні фашистських каральних акцій; тисячам нездоланих людей,що жили в них і зазнали мученицької смерті від гітлерівських катів. Пам’ять про війну – це шана минулому і прояв людяності нації.

Поділитися:

Дата: 21.06.2018 | 17:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України