Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Великопомний подвиг»

22 червня 1941 року. Цей день назавжди залишиться в пам`яті народній забарвленим в чорний колір. Це – одна з найжахливіших дат нашої історії. Це – не тільки день початку найбільшої в світі воєнної катастрофи, але й день початку трагедії, яка зачепила кожну сім`ю, кожного українця, він не залишив байдужим жодну людину, на якому боці фронту того земного пекла вона б не опинилася. Такими словами в Снігурівській районній бібліотеціім..В.Бойченка розпочала годину пам’яті «Великопомний подвиг» завідуюча історико-краєзнавчим музеєм І.О.Мочаліна.

Бібліотекар О.Г.Кориновська відзначила, що через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нас спогади – миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. Кожен рік в цей день всі сумують про героїв, які вірою і правдою захищали свою землю і подарували світові свободу від нацизму.

В читальному залі було оформлено тематичну виставку «Чорний червень сорок першого…». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів.

На заході було презентовано книгу «Снігурівщина: із минулого в майбутнє», а саме розділ «Наш край в роки війни та окупації».

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Поділитися:

Дата: 21.06.2018 | 15:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України