Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

«Великопомний подвиг»

22 червня 1941 року. Цей день назавжди залишиться в пам`яті народній забарвленим в чорний колір. Це – одна з найжахливіших дат нашої історії. Це – не тільки день початку найбільшої в світі воєнної катастрофи, але й день початку трагедії, яка зачепила кожну сім`ю, кожного українця, він не залишив байдужим жодну людину, на якому боці фронту того земного пекла вона б не опинилася. Такими словами в Снігурівській районній бібліотеціім..В.Бойченка розпочала годину пам’яті «Великопомний подвиг» завідуюча історико-краєзнавчим музеєм І.О.Мочаліна.

Бібліотекар О.Г.Кориновська відзначила, що через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нас спогади – миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. Кожен рік в цей день всі сумують про героїв, які вірою і правдою захищали свою землю і подарували світові свободу від нацизму.

В читальному залі було оформлено тематичну виставку «Чорний червень сорок першого…». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів.

На заході було презентовано книгу «Снігурівщина: із минулого в майбутнє», а саме розділ «Наш край в роки війни та окупації».

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.


Дата: 21.06.2018 | 15:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України