Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До відома малих та середніх сільгоспотоваровиробників

Поточного року Урядом впроваджено в дію нову бюджетні програму “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”, на фінансування якої в державному бюджеті передбачено 1 млрд. грн.

Порядок та умови надання підтримки затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106. Фінансова підтримка надається фермерським господарствам, у власності та/або користуванні яких перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15 млн. грн.

Отримати бюджетні кошти можна за такими напрямами:

  • часткова компенсація вартості закупленого у субєкта насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції (Компенсується 80 відсотків вартості насіння (Без ПДВ), але не більше 30,0 тис. грн. на одне фермерське господарство);
  • часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (Фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання, при цьому компенсація техніки та обладнання у розмірі 25 відсотків вартості техніки та обладнання надається за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровитробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”, а у розмірі 15 відсотків вартості — за рахунок бюджетної програмі КПКВК 2801230 “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”. Процедура та вимоги щодо отримання державної допомоги на закупівлю техніки та обладнання фермерським господарствам визначені Порядком використакння коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 130);
  • здешевлення кредитів (Фермерському господарству передбачено компенсацію за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами, залученими у національній валюті у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт:
    • до 1 року, обсяг кредиту — не перевищує 500,0 тис. грн. для покриття виробничих витрат;
    • до 3 років, обсяг кредиту — не первищує 9,0 млн. грн. для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, повязаних з будівництвом і реконструкцією виробничих обєктів сільськогосподарського призначення).

Крім цього, направляємо памятку про напрями державної підтримки, яка здійснюється через державні банки, та кредитну пропозицію від держбанку АБ “Укргазбанк” щодо придбання тракторів ХТЗ (З можливістю отримати компенсацію вартості) та техніки New Holland.

 

Відділ агропромислового розвитку
Снігурівської райдержадміністрації
Поділитися:

Дата: 21.06.2018 | 14:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України